Робочий візит голови РДА до Просянської сільської ради

Робочий візит голови РДА до Просянської сільської ради

Роман Мерзлікін провів плановий виїзний прийом громадян

Сьогодні голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін з робочим візитом побував у Просянській сільській раді, в ході якого відповідно до затвердженого графіку провів виїзний прийом громадян та обговорив з Просянським сільським головою Олександром Вітром актуальні питання життєдіяльності громади.

Під час прийому до керівника РДА звернувся місцевий мешканець, ветеран праці з приводу несправності радіоточки. Роман Валерійович надав відповідні роз’яснення та рекомендації для вирішення порушеного питання

По завершенні прийому Роман Мерзлікін обговорив з Олександром Вітром роботу закладів соціальної сфери, план ремонтних робіт даху Просянського ліцею, стан доріг, питання  благоустрою села та інше.

Альбом: Робочий візит голови РДА до Просянської сільської ради
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1136 | Переглядів: 84Дата публікації: 15:08 23.05.2019