Юні зірочки повернулися з перемогою

Юні зірочки повернулися з перемогою

19 травня в селищі Пісочин відбувся IV Відкритий мистецький захід дитячої та юнацької творчості «Пісочинське коло», в якому брали участь вокальні та хореографічні колективи з різних куточків Харківської області віком від 3 до 19 років.

Учасники фестивалю – представники Нововодолазького району продемонстрували високий рівень майстерності та повернулися з перемогою. Зразковий аматорський хореографічний колектив "Сяйво" Просянського сільського будинку культури (керівник Юлія Марюхна) отримали диплом переможця І ступеня. Серед вокалістів: Юлія Челобітчикова – диплом ІІІ ступеня; Єлизавета Носік – ІІ ступеня; Злата Семеніхіна – І ступеня. Серед ансамблів та дуетів: дует «Две половинки» посів ІІ місце; квінтет "Зіркове майбутнє" - І місце. Валерія Комлєва отримала диплом учасника фестивалю. Гран-прі конкурсу та абсолютну перемогу виборола 16-річна Наталія Калініна. Всі вокалісти – представники  Ватутінського сільського будинку культури (керівник Анжела Семеніхіна).

Наші юні зірочки вкотре довели, що Нововодолажчина багата талантами, а це результат наполегливої праці як дітей, так і їх наставників, а також підтримки батьків.  Тож вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів та приголомшливих перемог!

Альбом: Юні зірочки повернулися з перемогою
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1127 | Переглядів: 57Дата публікації: 10:49 21.05.2019