День вишиванки в Нововодолазькому РБК

День вишиванки в Нововодолазькому РБК

У третій четвер травня в Україні відзначають досить молоде свято — День вишиванки.

У 2019 році — це 16 травня. Свято з'явилося у Чернівцях і з 2010 року зажило всенародної любові і популярності. Основна мета свята — збереження українських національних цінностей та їхня популяризація серед молоді та населення загалом. Єдине правило свята – одягнути вишиванку. Працівники Нововодолазької центральної районної бібліотеки також долучилися до відзначення Дня вишиванки та прийняли участь у святковому флешмобі разом з працівниками відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА та працівниками КЗ "Нововодолазький РБК".

Що символізує колір вишиванки: білий колір — символ невинності та оберіг від нещастя; червоний — символізує любов до людини, життя, енергію сонця, радість,  чорний колір — багатство і добробут, зелений — жіночий колір,  синій колір — символ неба і води, звільнення від недуг і душевний спокій; золотий або жовтий — символ меду і пшениці, добробуту, достатку, багатства і радості.

Альбом: День вишиванки в Нововодолазькому РБК
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1117 | Переглядів: 81Дата публікації: 09:38 17.05.2019