В районній центральній бібліотеці оформлена книжково–ілюстративна виставка

В районній центральній бібліотеці оформлена книжково–ілюстративна виставка

«Орнамент вишитий минувшиною»

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад  і підтвердження цьому.

В Нововодолазькій районній центральній бібліотеці до цього свята оформлена книжково – ілюстративна виставка «Орнамент вишитий минувшиною». На якій представлені книги , які знайомлять читача з історією української вишивки,  одягу від Х до ХХ століття.

Вишиванка – це для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється українець у багатомірному, багато-вбраному глобалізованому світі.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1112 | Переглядів: 27Дата публікації: 15:36 15.05.2019