Відзначили День сім'ї та День матері
Відзначили День сім\

Відзначили День сім'ї та День матері

Сьогодні в Нововодолазькому районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня сім’ї та Дня матері.

15 травня відзначається День Сім'ї. З сім'ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Сім'я - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Також щороку другої неділі травня, коли природа – мати виряджає свою доню-землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці і радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День матері.

На святковий концерт завітали керівництво району,  а також сімї, в яких виховуються прийомні діти та діти-вихованці. Таких сімей у Нововодолазькому районі налічується 17, в яких виховується  39 дітей.

Зі словами вітань до присутніх звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк та голова районної ради Світлана Ротач. Вони відзначили Подяками, квітами та подарунками родини, в яких виховуються прийомні діти. Святкового настрою присутнім додали виступи учасників художньої самодіяльності району.

Дуже часто ми замислюємося над тим, яке то щастя, що є на світі батьківська оселя, де нас люблять та завжди чекають. Кожній родині притаманний свій спосіб життя, звичаї, сімейні традиції. Є вони і в родинах, які проживають у нашому районі. І нехай вони – не відомі історичні особи, проте це прості, гідні поваги люди, якими пишається Нововодолажчина.

Альбом: Відзначили День сім'ї та День матері
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1111 | Переглядів: 116Дата публікації: 14:56 15.05.2019