Велосипедисти Липкуватівського ліцею повернулися з перемогою

Велосипедисти Липкуватівського ліцею повернулися з перемогою

Днями в місті Буча Київської області відбулися змагання на Кубок України з велосипедного туризму серед юнаків, в яких взяли участь близько 70 учасників з шести регіонів України.

Програма змагань включала комплексну дистанцію (фігурне водіння велосипеда, тріал і велосипедний крос) та багатокілометрові дистанції велосипедного ралі – у молодших юнаків (2004-2006 років народження) - 30 кілометрів, у старших (2002-2004 років народження) – 42 кілометри. Молодші учасники боролись на дистанціях ІІІ класу, старші – на дистанціях ІV класу.

Участь у змаганнях взяли і юні велотуристи з Липкуватівського ліцею у складі чотирьох команд - 2 старших і 2 молодших.

У змаганнях комплексної дистанції, молодші команди посіли І і ІІ командні місця, а старші – І і ІІІ.

В особистому заліку переможцями окремих дистанцій стали вихованці тренера Миколи Орди - Олексій  Юніков та Діана Гавриленко. До того ж Олексій виконав норматив кандидата у майстри спорту України.

Старша команда №2 посіла на раллі ІІІ місце і у підсумку посіла ІІ місце, поступившись команді Вінницької області.

Олексій Юніков посів ІІІ місце в особистому заліку на «комплексній дистанції» та ІІ місе в командному заліку в старшій віковій групі.

Рената Чечоткіна, Діана Гавриленко та Валерія Гавриленко посіли І місце в командному заліку середньої вікової групи. Діана та Рената посіли ІІ та ІІІ місця в особистому заліку на Кубку України з велотуризму серед юніорів.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та Кубками.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог!!!

Альбом: Велосипедисти Липкуватівського ліцею повернулися з перемогою
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1109 | Переглядів: 55Дата публікації: 14:14 15.05.2019