Відбудеться особистий прийом громадян заступником прокурора АРК за допомогою програмного забезпечення Sкуре

17 травня 2019 року з 10:00 до 13:00 у приміщенні прокуратури Харківської області (м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, 4) заступником прокурора Автономної Республіки Крим Поночовним Ігорем Миколайовичем буде проводитись прийом громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя за допомогою програмного забезпечення Sкуре.

Виїзний прийом громадян проводитиметься відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, з метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України - вимушених переселенців з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, фактів серйозних порушень міжнародного гуманітарного права та грубих порушень прав людини.

Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596 73 57.

Попередній запис не є обов’язковим.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1099 | Переглядів: 65Дата публікації: 12:38 13.05.2019