Відбулась акція «Перша хвилина миру»

Відбулась акція «Перша хвилина миру»

Захід приурочений до Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Незважаючи на погодні умови, більше сотні людей долучились сьогодні до акції «Перша хвилина миру», приуроченої  до Дня  пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Зі словами шани та подяки ветеранам до присутніх звернулась перший заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації Людмила Балюк.

Учасники акції запалили свічки та вшанували  пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Цього ж вечора в районному Будинку культури відбувся перегляд українського історичного фільму-екшн «Крути 1918».

Альбом: Відбулась акція «Перша хвилина миру»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1088 | Переглядів: 111Дата публікації: 23:20 08.05.2019