Вітання голови районної державної адміністрації з нагоди Дня Перемоги

Вітання голови районної державної адміністрації з нагоди Дня Перемоги

Шановні ветерани, мешканці Нововодолажчини!

Щиросердно вітаю вас із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – святом народної мужності і звитяги!

Сьогодні ми схиляємо голови на знак безмежної пошани і говоримо сердечні слова вдячності всім, хто кував довгоочікувану перемогу, живим і полеглим у кривавих боях. Щиро вітаю тих, хто пережив і виніс важкі роки окупації, страхіття концтаборів, хто піднімав з руїн та відбудовував рідний край.

Від душі бажаю шановним ветеранам війни, героям, які  сьогодні боронять цілісність нашої держави, та всім мешканцям Нововодолажчини  міцного здоров’я, щастя і благополуччя. Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро.

Зі святом вас, із Днем Перемоги!

З глибокою повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1081 | Переглядів: 65Дата публікації: 05:17 09.05.2019