Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Книжкова виставка до Дня пам’яті та примирення
Книжкова виставка до Дня пам’яті та примирення

Поділитися новиною:

Книжкова виставка до Дня пам’яті та примирення

До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та до Дня пам’яті та примирення у Нововодолазькій центральній районній бібліотеці відкрита книжкова виставка «Їх подвиги в пам’яті вічні»

Щодалі в минуле відходять події Другої світової війни, то частіше зринає в думках: чи до кінця віддали ми  належне тим, хто пішов на смерть заради нашого життя?  Стоять на землі нашій тисячі обелісків, у граніті й бронзі викарбовано імена тих, хто поліг на полях брані. Одначе заборгували ми перед багатьма нашими співвітчизниками  головним - ПАМ′ЯТТЮ. Пам′яттю про всіх і кожного.

Наш святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги,  зробити все для того, щоби ніколи не перервався зв’язок поколінь. Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.

Книги, представлені на   виставці, допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів.

                                                                                                           Нововодолазька центральна районна  бібліотека

Альбом: Книжкова виставка до Дня пам’яті та примирення
Альбом: Книжкова виставка до Дня пам’яті та примирення
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1078 | Переглядів: 1926Дата публікації: 16:16 07.05.2019