В КПН «Нововодолазька ЦРЛ» з 1 квітня відбулися кадрові зміни

В КПН «Нововодолазька ЦРЛ» з 1 квітня відбулися кадрові зміни

Призначено заступника головного лікаря та завідувачів відділень

На посаду заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення призначено Віталія Середенка. Повну вищу освіту, за спеціальністю «Лікувальна справа» він отримав у Сумському державному університеті в 2001 році. До 2015 року працював лікарем-анестезіологом в Обласній дитячій клінічній лікарні №1, з 2015 році в ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва Національної академії медичних наук України.

Окрім того, завідувачем підрозділу приймально-діагностичного відділення призначено лікаря-хірурга Олександра Цимбала; завідувачем підрозділу відділення для лікування хворих хірургічного профілю з ліжками для інтенсивної терапії - лікаря-хірурга Станіслава Путрю; на посаду завідувача підрозділу відділення для лікування хворих соматичного профілю - лікаря-невропатолога Ніну Ярошенко.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1073 | Переглядів: 78Дата публікації: 11:40 07.05.2019