До Дня перемоги ретропоїзд Південної залізниці здійснить традиційний святковий рейс

Пасажирами стануть ветерани Південної магістралі.

8 травня о 08:30 з вокзалу «Харків-Пасажирський» ретропоїзд регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» здійснить святковий рейс з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Упродовж подорожі до станції «Люботин» для пасажирів ретропоїзду звучатимуть мелодії, фронтові пісні та інструментальні композиції часів Другої світової війни.

У місті Люботин ветерани-залізничники візьмуть участь в урочистому мітингу, присвяченому Дню перемоги, а також відвідають Музей бойової та трудової слави моторвагонного депо.

Довідка. Святкові рейси ретропоїзду до Дня перемоги стали доброю традицією Південної магістралі. У перший рейс поїзд, реконструйований руками залізничників, вирушив 9 травня 2014 року. У складі поїзда - справжній паровоз 1954 року випуску та пасажирський вагон, побудований 1940 року.

Теги: день перемоги південна залізниця ретропоїзд

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1072 | Переглядів: 57Дата публікації: 08:36 07.05.2019