Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Шановні мешканці Нововодолажчини!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найщиріші вітання з побажаннями Божої благодаті, здоров'я та добробуту! Зичу, щоб переможний дух надії, радості та всепрощення завжди супроводжував вас і ваших рідних, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ. Нехай Великоднє свято принесе любов та світло у ваші родини, щирість та добро у взаємини, а Боже благословення стане запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших мрій і сподівань! Христос Воскрес!

З повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1059 | Переглядів: 75Дата публікації: 23:19 27.04.2019