Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Кожне питання було розглянуто індивідуально та прийнято відповідні рішення

25 квітня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядку денному було розглянуто настпупні питання:

1. Про визначення місця подальшого  перебування  новонародженої  дитини З.О.О.

2. Про неналежне виконання батьківських обов’язків батьками А.О.І. та Л.С.С. стосовно малолітньої дитини Л.М.С.

3. Про розгляд звернення Б.Н.О. щодо поведінки   Г.Д. до її сина Б.О.І.

4. Про тимчасове влаштування малолітнього Т.К.М. у сім’ю родичів, Г.Ю.О. та Г.Л.М.

5. Про розгляд питання про надання Г.М.А. дозволу на укладення договору аренди земельної ділянки за цільовим призначенням – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Старовірівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області та додаткових угод  на ім’я    неповнолітньої    дитини     Г.Р.С.

6. Про розгляд питання про надання Г.М.А. дозволу на укладення договору аренди земельної ділянки за цільовим призначенням – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Старовірівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області та додаткових угод  на ім’я  малолітньої  дитини Г.І.С.

Альбом: Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1058 | Переглядів: 95Дата публікації: 11:20 26.04.2019