Відбулося засідання XXXVIІ позачергової сесії районної ради VII скликання

Відбулося засідання XXXVIІ позачергової сесії районної ради VII скликання

24 квітня 2019 року відбулося засідання XXХVІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання, за участі голови районної державної дміністрації Романа Мерзлікіна, голови районної ради Світлани Ротач, начальників управлінь та відділів РДА, селищного та сільських голів, керівників підприємств, установ та організацій Нововодолазького району.

На порядку денному було розглянуто 6 питань:

1. Про внесення змін до рішення ХХХІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 22 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами).

2. Про погодження Штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2019 рік.

3. Про дострокове припинення договору № 53/17 про передачу майна територіальної громади Нововодолазького району в оренду від 27 вересня 2017 року, укладеного із ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА «Б.А.Т.».

4. Про дострокове припинення договору № 46/17 про передачу майна територіальної громади Нововодолазького району в оренду від 27 вересня 2017 року, укладеного з ФІЗИЧНОЮ ОСОБО – ПІДПРИЄМЦЕМ ДЯЧЕНКО ВІКТОРІЄЮ ВАСИЛІВНОЮ.

5. Про передачу в оренду за результатами конкурсу нерухомого майна (частини приміщення), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ – ПІДПРИЄМЦЮ ДЯЧЕНКО ВІКТОРІЇ ВАСИЛІВНІ.

6. Різне.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1057 | Переглядів: 161Дата публікації: 16:36 25.04.2019