Вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Вже 33 роки поспіль ми згадуємо найбільшу техногенну катастрофу сучасності, яка сталась на Чорнобильській АЕС. Ця трагедія змінила не лише екологічне середовище, а й світогляд усього людства.

Сьогодні з цієї нагоди біля пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської трагедії відбувся мітинг, за участі керівництва району та селища, учасників ліквідації аварії, працівників установ та організацій, громадськості.
Звертаючись до присутніх, заступник районної державної адміністраціїЄвген Хов’яков зазначив: «Ми глибоко вдячні ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які не шкодуючи свого життя і здоров'я, врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки. Ви є справжнім прикладом патріотизму, мужності та самовідданості. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, сімейного затишку, оптимізму, благополуччя та довгих років життя!»
За доброю традицією ліквідатор аварії, поет, член Національної спілки письменників України, Почесний громадянин Нововодолажчини Віктор Пінченко продекламував свої вірші, в яких страшним болем відображені події далекого 1986 року.
На завершення заходу всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської трагедії.

Альбом: Вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1051 | Переглядів: 113Дата публікації: 14:25 25.04.2019