Акція під лозунгом « Кожна дитина повинна жити в сім'ї»
Акція під лозунгом « Кожна дитина повинна жити в сім\

Акція під лозунгом « Кожна дитина повинна жити в сім'ї»

Нововодолазьким РЦСССДМ разом з волонтерами було проведено роз'яснювальну роботу, роздано буклети та розклеєно інформаційні матеріали.

Нововодолазька районна державна адміністрація велику увагу приділяє соціально-незахищеним верствам населення, зокрема дітям. Відповідними службами РДА проводиться постійна робота, спрямована на підтримку даної категорії населення: семінари, тренінги, круглі столи; здійснюються виїзди за місцем проживання, спілкування з родинами; проводяться різні тематичні акції.

Так, днями  Нововодолазьким РЦСССДМ разом з  волонтерами було проведено акцію під лозунгом «Кожна дитина повинна жити в сім’ї», мета якої - створення патронатних сімей, привернення уваги громадськості та підвищення обізнаності  людей з даного питання.

В акції взяли участь 45 мешканців Новововодолазького району, з якими проведено бесіду та роздано буклети на тему: «Сімейний патронат для дитини».  Окрім того було розклеяно інформаційні листівки на  автобусних зупинках, біля навчальних закладів та медичних установ.

Якщо хтось має бажання  створити патронатну сім'ю на базі своєї родини, звертайтеся за інформацією до Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за адресою: смт Нова Водолага, вул.Гагаріна,7, кімната 6, телефон для довідок: 4-24-43.

Довідково: Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

Нововодолазький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Альбом: Акція під лозунгом « Кожна дитина повинна жити в сім'ї»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1043 | Переглядів: 100Дата публікації: 14:01 23.04.2019