Коментар голови районної державної адміністрації

Коментар голови районної державної адміністрації

Дорогі нововодолажчани! Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Тридцять три роки тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в світовій історії техногенна катастрофа, яка обернулася незагойною раною для всього людства. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я наших співвітчизників, спричинила тяжкі екологічні наслідки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах, адже навіть короткий час, проведений в зоні відчуження, серйозно відобразився на здоров’ї людей.
В ці дні ми вшановуємо пам’ять ліквідаторів, які ціною власного життя зупинили розбурхану ядерну стихію, тим самим врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки. Низький уклін та щира вдячність героям, які сьогодні серед нас - ми цінуємо ваш подвиг та запевняємо, що ваш подвиг не буде забутий.

Шановні ліквідатори! Щиро бажаю всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра та злагоди. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років, а поруч завжди з вами буде людська подяка за ваші добрі справи! Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

З глибокою повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1040 | Переглядів: 89Дата публікації: 16:37 25.04.2019