Щороку в третю суботу квітня, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи.

ЗУПИНИСЯ, ЛЮДИНО, НА МИТЬ…

І ВІДЧУЙ, ЯК ПЛАНЕТІ БОЛИТЬ.

ЯК ІЗ СЕРЦЯ КРИК ВИРИНА –

ЗУПИНИСЯ, ЗЕМЛЯ В НАС ОДНА!

Природа – це наше життя. Ми впевнені, що  є багато небайдужих людей до того, що з нами відбувається щоденно,  хто добре розуміє: Земля – наш спільний дім й іншого немає та бути не може. Так, сьогодні найголовнішою проблемою людства є проблема виживання, проблема, що стосується кожної людини зокрема,кожної живої істоти. Ніякі винаходи цивілізації не замінять чистого повітря, екологічно чистих продуктів харчування та джерельно-чистої води.

В Нововодолазькій центральній районній бібліотеці відкрито виставку – застереження «Екологічний бумеранг»  про проблеми екології, у чому саме бумеранг? У нашому випадку – "екологічний бумеранг" означає: нерозумні та неправильні дії людей на планеті Земля в найближчий час можуть повернутися великими нещастями, бідами для всього людства, адже "бумеранг" за своєю природою завжди повертається. У нашому випадку для людства він може повернутись із жахливими наслідками. Що ж потрібно знати, як слід діяти, щоб зберегти екологічну чистоту нашої планети? Прочитавши книги «Земля –планета спраги», «Стежинами червоної книги», «Наш друг – природа», «Культура спілкування з природою» , «Час спілкування» ви знайдете відповіді на всі запитання.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1030 | Переглядів: 41Дата публікації: 15:30 18.04.2019