На Нововодолажчині проведено акцію «Я МАЮ ПРАВО!»

На Нововодолажчині проведено акцію «Я МАЮ ПРАВО!»

Суспільство повинно знати свої права та вміти їх відстоювати.

На виконання Плану заходів  з реалізації в Нововодолазькому  районі  правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 15 квітня 2019 року  Нововодолазьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом з волонтерами було проведено акцію «Я МАЮ ПРАВО!».

Мета заходу – підвищення рівня обізнаності громадян щодо їх прав та механізму  реалізації їх захисту; формування правової культури та правової свідомості в суспільстві; популяризація правових способів вирішення проблем людей. В рамках інформаційно-просвітницького заходу було охоплено 76 місцевих жителів та  розповсюджено буклети: «Безоплатна правова допомога», «Право особи на забезпечення безпеки».

Альбом: На Нововодолажчині проведено акцію «Я МАЮ ПРАВО!»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1018 | Переглядів: 68Дата публікації: 16:07 15.04.2019