Круглий стіл на тему «Легалізація зайнятості»

Круглий стіл на тему «Легалізація зайнятості»

Днями в приміщенні Нововодолазької районної флії ХОЦЗ відбулось засідання круглого столу на тему «Легалізація зайнятості», за участі заступника голови районної державної адміністрації Ганни Вержековської, керівників структурних підрозділів РДА, підприємців району.

Під час заходу обговорили наступні питання:

1. Законодавчі аспекти взаємодії служби зайнятості та роботодавців. Спектр послуг служби зайнятості в процесі працевлаштування. Освітні послуги Харківського центру професійно-технічної освіти ДСЗ. Навчання шляхом стажування.

2. Стимулювання роботодавців до створення нових  робочих  місць, напрями політики збереження кадрового потенціалу. Роботи тимчасового характеру, як засіб реалізації політики зайнятості населення. Електронні сервіси Служби зайнятості – нові підходи до надання послуг клієнтам (електроний кабінет роботодавця, інтерактивна карта вакансій).

3. Легалізація праці, необхідність оформлення  трудових відносин . Законодавчі засади з  норм оплати праці. Нові підходи у відносинах держави та бізнесу.

4. Законодавче підгрунтя щодо необхідності дотримання норм та стандартів з охорони праці на підприємствах. Легалізація та методи збереження кадрового потенціалу на підприємствах.

5. Надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

6. Системи соціального партнерства як найважливіший елемент роботи СЗ. Інформаційне середовище послуг служби зайнятості.

7. Основні напрями і результати діяльності служби зайнятості, сприяння формуванню активної поведінки громадян на ринку праці, забезпечення соціального діалогу.

Альбом: Круглий стіл на тему «Легалізація зайнятості»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1016 | Переглядів: 148Дата публікації: 14:51 15.04.2019