Обговорили питання пасажирських перевезень
Обговорили питання пасажирських  перевезень

Обговорили питання пасажирських перевезень

Сьогодні в малій залі районної державної адміністрації відбулась нарада з сільськими та селищним головами щодо організації пасажирських перевезень та проведення компенсації за пільгове перевезення, за участі представників ФОП Стахорський Ю.В.

На початку засідання начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства РДА Наталія Цимбал довела до відома присутніх, що починаючи з 2019 року відшкодування втрат перевізникам за перевезення громадян автомобільним транспортом проводиться за рахунок місцевих програм сільських та селищних рад, згідно яких відповідні ради укладають прямі договори з перевізниками.

За результатами засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Нововодолазького району Харківської області, переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах №1467 Мокра Рокитна – Нова Водолага (АС), №1458 Нова Водолага (АС) – Залізничні Бірки, №1453 Литовки – Нова Водолага (АС) визнано фізичну особу-підприємця Стахорського Ю.В. Між ним та районною державною адміністрацією було укладено договір про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Нововодолазького району Харківської області.

Учасники наради обговорили питання організації пасажирських перевезень та проведення компенсації за пільгове перевезення на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району у 2019 році, а саме механізм відшкодування перевезення пільгового контингенту  по кожному маршруту.

До кінця квітня на автобусних маршрутах проводиться моніторинг пасажирів, після чого будуть зроблені всі відповідні розрахунки.

Альбом: Обговорили питання пасажирських  перевезень
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1015 | Переглядів: 36Дата публікації: 12:10 15.04.2019