Обговорили актуальні питання Станичненської громади

Обговорили актуальні питання Станичненської громади

11 квітня голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів плановий виїзний прийом громадян в Станичненській сільській раді

Питання, з якими звернулися місцеві жителі стосувались ремонту амбулаторії та сільського будинку культури, придбання музичного обладнання та ноутбуку для Станичненського ліцею, медичного автотранспорту та аналізаторів для АЗПСМ с. Станичне; встановлення  дитячого майданчика на території ДНЗ, нарахування субсидії та інше.

Всі порушені питання в ході конструктивного діалогу були детально проаналізовані. На деякі з них - надано роз’яснення щодо порядку вирішення. Решта також будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців, і перебуватимуть на особистому контролі голови РДА.

Окрім особистих та соціальних питань, порушених під час прийому, актуальною була і тема об’єднання громад. Людей цікавили переваги та порядок добровільного об’єднання, на що Роман Валерійович надав детальні розяснення, а саме: першим кроком даного процесу є громадські збори, під час яких виноситься  протокольне рішення мешканців про приєднання. Його проект схвалюється сільською радою, обласною державною адміністрацією та Кабінетом Міністрів України, після чого призначаються перші місцеві вибори депутатів та голови нової громади. Що стосується переваг добровільного об’єднання – звісно вони є: громади, які об’єдналися в такий спосіб, щороку, протягом п’яти років отримуватимуть державну субвенцію на розвиток інфраструктури, чого не передбачено для громад, які не ввійшли до складу ОТГ. Голова РДА наголосив на тому, що вибір майбутнього села виключно за громадою.

По завершенні прийому Роман Мерзлікін обговорив з в.о. Станичненського сільського голови Юлією Власюк плани розвитку території, зокрема інфраструктури; роботу закладів соціальної сфери, проблематику автобусних перевезень та інше.

Альбом: Обговорили актуальні питання Станичненської громади
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1006 | Переглядів: 87Дата публікації: 18:52 11.04.2019